fbpx

Kada geriausias laikas vartoti probiotikus?

Be abejonės probiotikai sulaukia vis daugiau dėmesio, kai kalba eina apie sveikatą. Naujausi tyrimai atskleidžia žarnyno mikrobiotos (mikroorganizmų) reikšmę žmogaus sveikatai. Žarnyno mikrobiota turi įtakos maistinių medžiagų įsisavinimui, imuninei sistemai ir kitoms svarbioms organizmo funkcijoms. 

Gaunant gerųjų bakterijų su maistu ar papildais, jie suvienija jėgas su natūraliai esančia mikrobiota ir padeda išsaugoti tinkamą balansą.

KADA VARTOTI PROBIOTIKUS?

Tinkamiausias laikas vartoti probiotikus yra itin “karšta” tema tiek tarp mokslininkų, gydytojų, tiek ir tarp sveikatos specialistų. Ar laikas turi reikšmės? Ar prieš maistą, valgio metu ar po? 

Nuomonių yra įvairių ir labai daug. Vieni sako, kad geriausia gerti probiotikus tik ką pabudus, tuščiu skrandžiu. Kiti mano, kad geriausia prieš pat valgį arba po jo, nes rekomenduojama probiotikus vartoti tada, kai yra mažiausiai skrandžio rūgšties žarnyne. 

KAIP ŽINOTI, KUO TIKĖTI? 

Svarbu suprasti, kad norint, jog probiotikai būtų veiksmingi, jie turi atlaikyti atšiaurią virškinimo sistemos aplinką (pvz., skrandžio rūgštį) ir tik tada gali paveikti virškinimo traktą būtent ten, kur reikia.

O JEIGU TURĖTUMĖTE ITIN AUKŠTOS KOKYBĖS PROBIOTIKUS, KURIE LEISTŲ ATSIPALAIDUOTI IR NEGALVOTI APIE JŲ VARTOJIMO LAIKĄ?

Naudojant tinkamą technologiją, kuri padeda apsaugoti gerąsias bakterijas nuo įvairių rūgščių ir druskų, buvo sukurti probiotikai NeoLife Acidophilus Plus™. Šis probiotikas yra nukreiptas į žarnyną, o jį sukūrė pasaulinės klasės gydytojų ir tyrėjų grupė, kuri kartu sukūrė neįtikėtinai unikalų probiotikų apsaugos ir pristatymo problemos sprendimą. 

Naudodami Acidophilus Plus™, mokslininkai sukūrė aukštos kokybės patentuotą mišinį, sudarytą iš penkių tipų kliniškai įrodytų probiotikų, kurių kiekvienoje kapsulėje yra penki milijardai gyvų mikroorganizmų (tai atitinka 10 jogurto porcijų). Tada jie sukūrė specialią enterinės apsaugos sistemą, vadinamą Gel-Gard, skirtą apsaugoti probiotikus nuo skrandžio rūgšties ir stiprių tulžies druskų, kad jie kuo geriau patektų į žarnyną, būtent ten, kur organizmui jų labiausiai reikia.

gerosios bakterijos neolife

 

 Pasirinkite aukštos kokybės, žarnynui skirtą probiotinį produktą iš patikimo prekės ženklo, kad išvengtumėte nerimo dėl to, kad reikia pasirinkti geriausią laiką. Unikali NeoLife Gel-Gard Enteric Protection sistema padeda apsaugoti gyvas bakterijas nuo skrandžio rūgšties, kad jos patektų į žarnyną, nepriklausomai nuo paros laiko.

Straipsnis paruoštas pagal informaciją iš puslapio Neolifeblog.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *